Все цены... 
 • Телефоны
 • Компьютеры+ПО
 • Телевизоры
 • Аудио-Видео
 • Фото
 • Бытовая техника
 • разместить цены
  Покупай! Все разделыКомпьютеры и программыКомпьютеры и программы
  РоссияУкраина

  Хочу купить:
   только прочее сетевое оборудование    любые компьютеры+по
  ../ компьютерная техника / сетевое оборудование / прочее сетевое оборудование /

  Продажа : прочее сетевое оборудование Atcom

  Бренд:2U  3M  4U  4world  A-data  Acti  AMP  APC  Asustor  Atcom  Aten  Avaya  Ajax  Akasa  Akyga  Alcatel  Alfa  Allied Telesis  Alt  Amiko  Antracit  Aruba  Asus  Atis  Avigard  Axis  BIG  Balter  Bosch  Buderus  CMS  CSV  Cablexpert  Canon  Cisco  Conteg  D-link  DEX  Dahua  Dell  Digitus  Dual  Edimax  ETC  Easyacc  Eaton  Ednet  Emiter-s  Engenius  Encore  Eurolite  Evromedia  Fluke  Fortinet  Foxgate  Fujitsu  Gembird  Grand-x  Greenvision  Greenlee  Halo  HP  Hanlong  Hikvision  Hypernet  IBM  Intel  Iron Logic  Jirous  Kat Percussion  Kvado  Kanexpro  Kensington  Kingda  Kingston  Kodak  Kramer  Kyocera  Lande  Line  Linksys  Lanling  Legrand  Lenovo  Lifecell  Logicpower  Luxeon  Manhattan  Manta  MHL  MSI  Macally  Massiv  Max  Mercusys  Micro  Mikrotik  Mir Antenn  Modul  Molex  Monoprice  Montazh  Multi  Natec  Netgear  Nets  Navigator  Netis  ONV  Orbita  Planet  Proline  Panasonic  Panduit  Pangolin  Partizan  Philips  Powercom  Q-sound  Qnap  Qoltec  Rf Elements  Ritar  Raidsonic  Ruckus Wireless  Sata  Savio  Seven  Stlab  Studio  Samsung  Sandberg  Simon  StP  Sweex  Synology  Teko  Tp-link  Tenda  Tracer  Tronsmart  Trust  Twist  Utepo  Ubiquiti  Universal  Verbatim  Viewcon  Vinga  Xerox  Zpas  Zebra  Zetpro  Zyxel  I-tec  прочие  все производители
  Цена :
  от  до  
   1  

  ATCom 10107
  Продажа Прочего сетевого оборудования Ковпачок ізолюючий ATCom 10107
  Практичний ізолюючий ковпачок. Виконаний із якісного пластику та забезпечує надійний захист для конектора від механічних пошкоджень і поломки фіксатора. Також, використовується для кольорової позначки кабелів із різних ПК, чи мереж для їх розпізнавання. В упаковці 100 штук відповідних ковпачків.
  Цена : 89 грн. ($3)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATCOM NS-468N (15252)
  Продажа Прочего сетевого оборудования Тестер для локальной сети ATCOM NS-468N (15252)
  Тестер для локальной сети ATCOM NS-468N (15252)
  Цена : 201 грн. ($8)  Купить!
  Интернет магазин: Foxtrot.ua  (Украина)


  ATcom RJ-45 cat5е 1000 шт.
  Продажа Прочего сетевого оборудования Конектор ATcom RJ-45 (8P8C) cat5е 1000 шт. пакет
  Конектор ATcom RJ-45, який призначений для обтиску кабелю і створення патч-кабелів. Він виготовлений з міцного прозорого пластика і прекрасно підійде для побудови комп'ютерних мереж.
  Цена : 688 грн. ($26)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom RJ45 UTP, 100шт (10107) White
  Продажа Прочего сетевого оборудования ATcom RJ45 UTP, 100шт (10107) White
  Официальная гарантия.
  Цена : 85 грн. ($3)  Купить!
  Интернет магазин: Telemart.ua  (Украина)


  Колпачок коннектора Atcom RJ-45 белый 100шт (10107)
  Продажа Прочего сетевого оборудования Колпачок коннектора Atcom RJ-45 белый 100шт (10107)
  Цена : 73 грн. ($3)  Купить!
  Интернет магазин: Enko.com.ua  (Украина)


  ATcom UTP 20 м cі
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP 20 м cірий
  Патч-корд від виробника ATcom, призначений для підключення ПК, ноутбука чи іншого мультимедійного пристрою до мережі Інтернет. Виконаний з добірного матеріалу, у звичному сірому кольорі, тому гарантує відмінну передачу сигналу та довготривалий термін експлуатації. Патч-корд наділений довжиною 20 метрів, що дозволить підключити ПК до розетки чи роутера та виключає зайве плутання проводів під ногами.
  Цена : 130 грн. ($5)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP 25 м
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP 25 м Grey
  ATcom (9171) - литий патч-корд довжиною 25 метрів. Виготовлений з якісної витої пари та оснащений міцними конекторами, що забезпечить багаторазовість під'єднання до потрібного гнізда.
  Цена : 157 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP 5e 2xRJ45
  Продажа Прочего сетевого оборудования Розетка зовнішня ATcom UTP 5e 2xRJ45
  Якісно виготовлена мережева розетка. Оснащена двома портами RJ45 та використовується для підключення одночасно до двох потрібних пристроїв по інтерфейсу Ethernet. Зовнішнє виконання розетки дозволить вам без проблем закріпити її у потрібному для вас місці і не потребує отвору в стіні, що гарантує збереження її цілісності. Призначена для використання як в домі, так і в офісі.
  Цена : 70 грн. ($3)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP 5 м cі
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP 5 м cірий
  ATcom UTP - патч-корд виготовлений з високоякісних матеріалів довжиною 5м сірого кольору. ATcom UTP дозволяє підключити ваш ноутбук, персональний ПК, телевізор, або інший пристрій, оснащений роз'ємом RJ45 (LAN) до комп'ютерної мережі.
  Цена : 57 грн. ($2)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP 7.5 м
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP 7.5 м Blue
  Патч-корд від виробника ATcom, ідеально підійде для підключення ПК, ноутбука чи іншого мультимедійного пристрою до мережі Інтернет. Виконаний з добірного матеріалу, у яскравому синьому кольорі, тому гарантує відмінну передачу сигналу та довготривалий термін експлуатації. Патч-корд наділений довжиною 7.5 метра, що дозволить підключити ПК до розетки чи роутера та виключає зайве плутання проводів під ногами.
  Цена : 62 грн. ($2)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP RJ45 100 шт
  Продажа Прочего сетевого оборудования Конектор ATcom UTP RJ45 100 шт
  ATcom UTP RJ45 - якісні конектори, виготовлені з міцного прозорого пластику, призначені для створення патч-кордів та крос-патчів для об'єднання двох, або більше комп'ютерів у мережу. ATcom UTP RJ45 забезпечить високу механічну стійкість та якісне передавання сигналу.
  Цена : 79 грн. ($3)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP RJ45 15м
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP RJ45 15м
  Якісний та надійний патч-корд фірми ATcom, який забезпечить чудове з'єднання Ваших пристроїв на досить великій відстані в 15 метрів. З обох сторін має конектор типу RJ-45 який легко можна підключити до більшості мережевих пристроїв.
  Цена : 106 грн. ($4)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP RJ45 20м
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP RJ45 20м
  Високоякісний патч-корд ATcom, виготовлений із добротної міді покритої міцною та гнучкою ізоляцією для забезпечення збереження цілісності кабелю. Завдяки довжині у 20 метрів, Ви зможете поставити комп'ютер, ноутбук, чи інший пристрій оснащений відповідним гніздом на комфортній для вас відстані від Ethernet розетки, чи маршрутизатора.
  Цена : 138 грн. ($5)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP RJ45 25м
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP RJ45 25м
  UTP CAT5e — якісний патч-корд від ATcom. Виготовлений із добротної міді покритої міцною та гнучкою ізоляцією для забезпечення збереження цілісності кабелю. Також гнучкі багатожильні провідники сприяють легкому монтажу та якісному укладанню кабеля по кімнаті. Завдяки значній довжині у 25 метрів Ви зможете поставити комп'ютер, ноутбук чи інший пристрій оснащений відповідним гніздом на комфортній для Вас відстані від Ethernet розетки чи маршрутизатора. Забезпечує стабільне передавання сигналу на високій швидкості до 1000 Мбіт/с.
  Цена : 157 грн. ($6)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)


  ATcom UTP RJ45 30м
  Продажа Прочего сетевого оборудования Патч-корд ATcom UTP RJ45 30м
  Високоякісний та надійний патч-корд фірми ATcom, який забезпечить чудове з'єднання Ваших пристроїв на досить великій відстані в 30 метрів. Дана модель з обох сторін має конектор типу RJ-45 який з легкістю можна підключити до більшості мережевих пристроїв. Чудовий вибір для дому і офісу оскільки мідний кабель навіть на великій відстані має прекрасну пропускну здатність і забезпечує високу швидкість передачі даних.
  Цена : 198 грн. ($7)  Купить!
  Интернет магазин: Ktc.ua  (Украина)   1...15  
  Новости электроники

  © Торговая система NADAVI, 2004 Rambler's Top100 Каталог LCD телевизоров: описания, статьи, цены на LCD (ЖК) телевизоры Sony, Philips, Samsung   Прочее сетевое оборудование ATCOM - цены на MagaZilla.com.ua   Rambler's Top100       >